Spotkanie z podróżnikiem z grupy „Trzask” – Oman + Dubaj

Pierwszego kwietnia o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Samochodowych w Rzeszowie planowane jest „Spotkanie z podróżnikiem”. Będzie ono trwało dwie godziny lekcyjne.

Cena biletu – 7 zł (od osoby). Zainteresowane klasy prosimy o zebranie pieniędzy i dostarczenie ich do wychowawców do 21 lutego (piątek).

Podczas spotkania uczniowie będą mogli obejrzeć prezentację multimedialną po Omanie i Dubaju z podróżnikiem z grupy TRZASK.
Prezentowanym fotografiom będzie towarzyszył bogaty opis słowny obrazujący dziesiątki istotnych dla danego rejonu świata informacji, masę ciekawostek, szeroki zakres wiedzy przyrodniczo-geograficznej, społeczno-kulturowej oraz historycznej.  TRZASK dociera do najbardziej tajemniczych i egzotycznych miejsc na ziemi. Podróżnicy ukazują nietypowe, pobudzające wyobraźnię i pełne humoru sytuacje będące nieodłącznym elementem podróży.
Prezentowana przez TRZASK oferta zawiera nie tylko wiele interesujących treści poznawczych, ale także wychowawczych i stanowi atrakcyjne uzupełnienie programów edukacyjnych przekazywanych uczniom przez szkołę.

 

Leave a Comment