Drogi Uczniu,

zdajemy sobie sprawę, że przed Tobą jedna z ważniejszych, życiowych decyzji, ponieważ wybór szkoły ponadpodstawowej będzie miał znaczący wpływ na  Twoją przyszłość.

Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz świadomie i dokonaj dobrego wyboru!

Zespół Szkół Samochodowych to szkoła z ponad 60-letnią tradycją. Kształciła i nadal kształci wysoko kwalifikowaną kadrę techników, kierowców i blacharzy dla przedsiębiorstw naprawczych i transportowych w całym województwie podkarpackim. Nie ma wsi, miasteczka, zakładu pracy, stacji obsługi, salonu firmowego, urzędu, w którym nie znalazłbyś absolwenta SAMOCHODÓWKI.

Nasi wychowankowie wyposażeni w umiejętności praktyczne zdobyte w warsztatach szkolnych i w ciągle aktualizowaną o nowości techniczne wiedzę z branży samochodowej zawsze mogą liczyć na ofertę atrakcyjnej pracy w kraju, zaś dobra znajomość języków obcych otwiera przed nimi rynek pracy w krajach UE.

Przed najlepszymi stoją otworem drzwi do wyższych uczelni. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy rozszerzamy naszą ofertę edukacyjną.

Samochodówka, to szkoła, która pomoże Ci osiągnąć sukces!

Oferta edukacyjna 2021/2022

Technikum nr 11

Kierunki kształcenia:

Szkoła Branżowa I stopnia nr 8

Kierunki kształcenia:

System egzaminów z kwalifikacji w zawodzie

Wszyscy absolwenci 3-letniej Branżowej szkoły I stopnia będą mieli możliwość kontynuowania nauki w szkole Branżowej II stopnia ( dwuletniej)
i po ukończeniu mogą zdobyć tytuł technika w danym zawodzie oraz egzaminu dojrzałości, który otwiera im drogę na studia wyższe.

Zainteresowany?
Przyjdź lub zadzwoń i zapisz się do najlepszej szkoły samochodowej na Podkarpaciu!

Sekretariat uczniowski – pokój nr 18 (parter)

  • od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00
  • telefon 017/748 22 76
  • sekretariat główny 017/748 23 00

 

Skip to content