Poloneza czas zacząć…

Bal studniówkowy

„Serdeczny Druhu przybywaj, wesela z nami zażywaj!
Skończymy o pianiu kura, później już tylko… matura!!!”

Te słowa padły w wystąpieniu przedstawiciela klas maturalnych – byłego przewodniczącego samorządu uczniowskiego – Jakuba Głoda z kl.4eTM na balu studniówkowym młodzieży Zespołu Szkół Samochodowych w Rzeszowie. Ta wyjątkowa impreza rozpoczęła się 5 stycznia 2018 roku o godz. 19 w Rezydencji Alabaster w Rzeszowie.

Zgromadzonych przywitał przedstawiciel Rodziców – organizatorów tegorocznej studniówki – Pan Zbigniew Głód. Dyrektor szkoły wypowiedział słynne słowa: „Poloneza czas zacząć” i maturzyści wraz z partnerkami ruszyli do tańca. W pierwszej parze oczywiście zaprezentowali się dyrektor – Pan Zbigniew Pinkowski oraz wicedyrektor – Pani Dorota Szymborska. Wszyscy tańczący doskonale radzili sobie z krokami, z figurami – w końcu ćwiczenia odbywały się pod profesjonalnym okiem Pani Anny Niedzielskiej. Niektórzy maturzyści dodatkowo „wzięli” kilka lekcji w szkole tańca, by móc sprostać wymogom tej wyjątkowej nocy. Po symbolicznej lampce szampana przyszedł czas na zabawę do rana przy muzyce zespołu Demeters.

Miejmy nadzieję, że każdy z maturzystów w przyszłości z sentymentem będzie wspominać ten swój pierwszy bal.

 

[tekst: Barbara Piotrowska]

2 Comments

  1. Ze swojej strony chciałbym podziękować przedstawicielom Dyrekcji i Grona Pedagogicznego oraz wszystkim uczniom za przybycie i wspólną zabawę. Mam nadzieję, że impreza podobała się wszystkim.
    Dziękuję w imieniu organizatorów!

Leave a Comment