Memoriał Marka Chlewickiego

Memoriał Marka Chlewickiego (V edycja)

W piątek 28 września odbył się kolejny turniej piłki nożnej dla klas pierwszych i drugich w ramach Memoriału Marka Chlewickiego. W piątej edycji Memoriału wzięło udział ok. 90 uczniów.
Zawody rozpoczęły się o godz. 9:00. Eliminacje rozegrano w pięciu grupach składających się z trzech drużyn każda, do półfinału awansowali zwycięzcy grup. Najlepsze drużyny z półfinału utworzyły trzydrużynową grupę finałową. Po rozegraniu spotkań systemem „każdy z każdym” wyłoniony został zwycięzca.
Triumfatorem V edycji Memoriału Marka Chlewickiego w roku szkolnym 2018/2019 została drużyna klasy 2bB1 , drugie miejsce zdobyła klasa 1aT, na trzecim miejscu uplasowała się klasa 1cT. Zwycięzcy mogą przez cały rok cieszyć się ze zdobycia memoriałowego pucharu przechodniego i wizerunkiem drużyny zamieszczonym w gablocie ekspozycyjnej przy sali gier zespołowych.

Triumfatorzy V edycji Memoriału Marka Chlewickiego w roku szkolnym 2018 / 2019
klasa 2bB1

Organizatorzy turnieju dziękują koleżankom i kolegom nauczycielom za wyrozumiałość z powodu częściowej dezorganizacji lekcji spowodowanej absencją uczniów biorących udział w rozgrywkach memoriałowych.

MP

Leave a Comment