„Autostrada do kariery” – wręczenie certyfikatów i dyplomów

11.06.2018  miało miejsce wręczenie  certyfikatów i dyplomów dla uczniów biorących udział w projekcie „Autostrada do kariery”  oraz jego częściowe podsumowanie. Uczniowie uzyskali  uprawnienia   z zakresu : operatora obrabiarek CNC, spawacza MAG i TIG, operatora koparko-ładowarki, operatora wózków widłowych, operatora żurawi samochodowych HDS, kwalifikacji wstępnej na kierowcę zawodowego kat CCE. W trakcie realizacji są kursy na kierowcę kat C1 oraz uprawnienia do 1 kV.
Każdy z biorących udział w projekcie wybrał sobie  jeden z wyżej wymienionych kursów kwalifikacyjnych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się kursy szkoleniowe z zakresu: mechatroniki samochodowej, układów pneumatycznych i hydraulicznych w pojazdach, testerów diagnostycznych, automatycznych skrzyń biegów, układów  wtrysku benzyny, układu zasilnia Common Rail realizowane przez firmę  Serwis Hoffman.

Ponadto uczniowie zrealizowali zajęcia z doradztwa zawodowego, wirtualnego warsztatu samochodowego,  branżowego języka angielskiego oraz warsztatów biznesowych.

Na dzień  dzisiejszy  102 uczniów ma  jeszcze do zrealizowania staże/praktyki  w zakładach pracy.

 

Rekrutacja do II części projektu we wrześniu !!!

Leave a Comment