Wykaz zajęć dodatkowych
Lp. | Nazwisko i imię | Rodzaj zajęć | Dzień | Godzina | Sala |
1. | Szymborska Dorota
|
zajęcia przygotowujące do matury
dla kl. 4aT |
poniedziałek
wtorek |
12:20 – 13:05
10:40 – 11:30 |
świetlica
p. 38 |
2. | Barańska Alicja
|
przygotowanie do matury
– klasa 4aT |
piątek | 14:00 – 14:45 | 60 |
3. | Baranowska Agnieszka
|
zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego | piątek | 13:10 – 13:55 | 25 |
4. | Bazan Magdalena
|
zajęcia wyrównawcze | piątek | 10:40 – 11:25 | czytelnia
lub świetlica |
5. | Bieniek Marek
|
3 kl. ZSZ – egzamin zawodowy
konsultacje egz. zawodowy kl. 4 Tech. |
czwartek |
9:40 – 10:25 |
11 |
6. | Bieniarz Katarzyna
|
zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego | piątek | 12:20 – 13:10 | 50 |
7. | Czarnik Anna
|
przygotowanie uczniów do akademii, audycji, konkursów,
konsultacje maturalne |
poniedziałek | 14:00 – 14:45 | 30 |
8. | Czarnik Dariusz | przygotowanie do matury
– klasy 4cT i 4dT |
wtorek | 7:10 – 7:55 | 58 |
9. | Ciereszyński Aleksander
|
przygotowanie do matury | poniedziałek
czwartek |
9:40 – 10:25
13:05 – 14:00 |
52 |
10. | Chyła Dariusz
|
przygotowanie do matury | środa
czwartek |
14:00 – 14:45
14:00 – 14:45 |
52 |
11. | Dąbek Barbara
|
zajęcia uzupełniające | wtorek
piątek |
7:10 – 7:55
7:10 – 7:55 |
55 |
12. | Depowska Agnieszka
|
konsultacje | poniedziałek
piątek |
8:00 – 12:00
8:00 – 12:00 |
6
lub 38A |
13. | Domarski Rafał
|
zajęcia sportowe – konsultacje | czwartek | 8:00 8:45 | sala
gimnastyczna |
14. | Dymek Dorota
|
zajęcia dla maturzystów | piątek | 14:00 – 14:45 | 38A |
15. | Dziobak Piotr
|
konsultacje – egz. zawodowy,
Koło Techniki Samochodowej, praca z uczniem uzdolnionym |
wtorek | 11:30 – 12:15 | 40 |
16. | Fudali Adam
|
egzamin zawodowy –konsultacje
Koło Kartingowe |
środa | 11:00 – 12:00 | CKP
41 |
17. | Gajewska Bożena
|
Koło Miłośników Historii,
konsultacje dla maturzystów |
wtorek | 12:20 – 14:00 | 39 |
18. | Gonek Jacek
|
konsultacje, zajęcia przygotowawcze do kwalifikacji M.18 | poniedziałek
piątek |
9:40 – 10:25
14:00 – 14:45 |
57 |
19. | Kaczor Anna
|
konsultacje | wtorek | 11:30 – 12:15 | 59 |
20. | Kamycka Anna
|
konsultacje maturalne | piątek | 13:10 – 13:55 | 50 |
21. | Korab Krzysztof
|
zajęcia sportowe – konsultacje | środa | 1`2:10 – 13:05 | sala
gimnastyczna |
22. | Kulon Monika
|
Kółko dziennikarskie
(redagowanie gazetki „Klakson”) |
wg potrzeb (zgodnie z harmonogramem wydania gazetki szkolnej „Klakson”) | 13:30 – 14:15 | czytelnia |
23. | Kwaśniak Mirosław
|
Szkolne Koło Techniki
i Racjonalizacji OWT, OITiW,, przygotowanie uczniów do egzaminów na kwalifikacje |
środa | 12:20 – 14:00 | 45
lub 11 |
24. | Szura- Kluz Agnieszka
|
zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego
konsultacje |
piątek | 8:50 – 8:35 | 49 |
25. | Lechowicz Zbigniew
|
konsultacje prd, pkm | środa | 11:30 – 12:15 | 57 |
26. | Ks. Lisowicz Wiesław
|
spotkanie ze Słowem Bożym | środa | 14:00 – 14:45 | wolna sala |
27. | Miąsik Kamil
|
zajęcia sportowe – piłka ręczna | środa | 14:00 – 15:35 | sala
gimnastyczna |
28. | Nesterowicz Artur
|
zajęcia uzupełniające | poniedziałek | 7:10 – 7:55 | 27 |
29. | Pałys Anna
|
zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego | czwartek | 8:50 – 9:35 | wolna sala
lub czytelnia |
30. | Perdeus Magdalena
|
konsultacje | piątek | 14:00 – 14:45 | 48 |
31. | Perłowski Marek
|
zajęciabodybuilding
|
czwartek | 14:00 – 15:30 | siłownia |
32. | Piotrowska Barbara
|
spotkania z grupą młodych aktorów(wg potrzeb, zgodnie
z planem pracy szkoły) zajęcia przygotowujące do matury |
wtorek | 13:10 – 13:55 | wolna sala |
33. | Policht – Tęcza Marta
|
konsultacje dla klas maturalnych
z M.42 |
wtorek
środa |
11:00 – 11:30
8:20 – 8:50 |
31 |
34. | Pop Tomasz
|
tenis stołowy | poniedziałek | 13:10 – 14:40 | sala tenis stołowy |
35. | Śliwińska – Pastuszko Maria | konsultacje – poradnictwo | cały tydzień | godziny pracy | 6 |
36. | Ratajczak Michał
|
zajęcia sportowe – konsultacje | wtorek | 13:10 – 13:55 | sala
gimnastyczna |
37. | Rejman Paweł
|
Kólko dziennikarskie SK
ZS „Strzelec” JP |
poniedziałek | 16:00 – 18:00 | świetlica
„Strzelca” |
38. | Skiba Tomasz
|
zajęcia sportowe – siłownia
piłka siatkowa |
wtorek
środa |
14:00 – 15:30
14:00 – 15:30 |
siłownia
sala gimnastyczna |
39. | Słysz Marian
|
zaliczanie ćwiczeń, poprawa sprawdzianów
konsultacje przedmiotowe |
poniedziałek
czwartek |
8:50 – 9:35
14:50 – 15:20 |
25
25 |
40. | Sharp Agnieszka
|
konsultacje maturalne
zajęcia dla uczniów kl. III |
piątek (I i III tydzień)
piątek (II i IV tydzień) |
8:00 – 8:45
8:00 – 8:45 |
42
42 |
41. | Jaworska Strzelec Anna
|
zajęcia teatralne | wg potrzeb (zgodnie z planem imprez szkolnych) | 14:00 – 14:45 | czytelnia
lub świetlica |
42. | Tobiasz Joanna
|
zajęcia dla maturzystów,
konsultacje poprawkowe |
wtorek | 14:00 – 14:45 | 54 |
43. | Wielgosz Andrzej
|
Koło informatyczne | czwartek | 8:50 – 9:35 | 46 |
44. | Widak Andrzej
|
egzamin zawodowy
konsultacje |
środa | 14:45 – 15:35 | 56 |
45. | Wiechecka Aneta
|
konsultacje z przedmiotów elektrotechnika i elektronika, wyposażenie elektr. i el. poj. samoch. | piątek
wtorek czwartek |
8:00 – 8:45
13:10 – 14:45 11:30 – 12:15 13:10 – 13:55 |
30
27 26 26 |
46. | ks. Wójcik Paweł
|
Katechizm Kościoła Katolickiego | wtorek | 13:05 – 13:50 | wolna sala
lub czytelnia |
47.
|
ks. Grzegorz Złotek
|
Kółko Biblijne | poniedziałek | 13:05 – 13:50 | wolna sala
lub czytelnia |