WYSTARTUJ Z NAMI

WYSTARTUJ Z NAMI

Szanowni Państwo!
Już 26 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie ul. Hetmańska 45A odbędzie się trzecia edycja targów pracy WYSTARTUJ Z NAMI

Spotkanie, organizowane przy współudziale firmy LINETECH, Zespołu Szkół Mechanicznych oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie to nowatorski pomysł niosący za sobą wiele korzyści dla uczestników. Dzięki połączeniu sił, zarówno szkoła promująca swoich uczniów, urząd pracy aktywizujący zawodowo, jak i firmy z regionu poszukujące pracowników, będą mogli w atrakcyjny sposób przedstawić swoje oferty.

Jednego dnia można odbyć rozmowę rekrutacyjną u kilkunastu pracodawców, zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców, wziąć udział w warsztatach, których tematyka każdorazowo dostosowana jest do potrzeb rynku pracy.

Impreza WYSTARTUJ Z NAMI, stała się już imprezą cykliczną, odbywająca się dwa razy do roku. Jej najważniejsze cechy to wysoka efektywność zatrudnieniowa oraz szeroki wachlarz działań dodatkowych m.in. stoiska pracodawców, warsztaty, konkursy, a wszystko to w jednym miejscu i czasie.

Przedsięwzięcie WYSTARTUJ Z NAMI objęte patronatem:
Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

Dla poszukujących pracy  został udostępniony link do rejestracji/ aplikacji wskazujący wolne terminy na rozmowy (w blokach 20 min.) i umożliwiający rezerwację godzin rozmów kwalifikacyjnych u jednego lub kilku pracodawców. Aby umówić się na spotkanie,
należy wypełnić zgłoszenie online na portalu: https://wystartujznami.nakiedy.pl/

Osoby, którym nie uda się zrejestrować będą mieć możliwość spotkania z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV w auli  ZSM, która tego dnia zamieni się w halę wystawienniczą ze stoiskami promocyjnymi firm.

 

Leave a Comment