„Wyrwani z Niewoli” w Samochodówce

W ramach programu profilaktyczno – ewangelizacyjnego „Ku wolności” Piotrek Zalewski i Jacek Zajkowski z grupy „Wyrwani z niewoli” spotykali się młodzieżą w 10. szkołach Rzeszowa.
20 kwietnia odwiedzili Samochodówkę. Na spotkaniu z uczniami naszej szkoły dawali świadectwo o swoim życiu. Opowiadali, jak szukali siły w używkach, pornografii i innych złudnych przyjemnościach. Wydawało się że są naprawdę wolni, bo robią, co chcą. Teraz na tamto swoje życie patrzą zupełnie inaczej.
„Wyrwani z niewoli” przekonują młodych ludzi, że najlepszym terapeutą jest Chrystus i że prawdziwie wolnym można być tylko z Nim. Uczniowie chętnie wsłuchiwali się w to, co do powiedzenia mają Jacek i Piotrek – przede wszystkim dlatego, że tematyka jest im bardzo bliska. My także widzimy owoce naszej pracy i tego że trafiamy to tych ludzi, a to jest najważniejsze – mówi Piotrek Zalewski z grupy Wyrwani z Niewoli
Uczniowie z entuzjazmem przyjęli zarówno muzykę jak i przesłanie, które mieli dla nich chłopcy z Wyrwanych z Niewoli. Było nie tylko zaciekawienie, ale także aktywny udział, a po spotkaniu rozmowy i pytania.

Leave a Comment