Triumfatorzy IV Memoriału Marka Chlewickiego wyłonieni

Triumfatorzy IV Memoriału Marka Chlewickiego wyłonieni

Od roku 2014 społeczność naszej szkoły wspomina postać nauczyciela wychowania fizycznego i trenera piłki nożnej Marka Chlewickiego, który w 2013 roku przegrał walkę ze śmiertelną chorobą. W każdą rocznicę jego śmierci rozgrywany jest memoriałowy turniej piłkarski dla klas I i II.

 

W bieżącym roku szkolnym ze względu na dużą liczbę drużyn rozgrywki trwały dwa dni – 29.09.2017.(piątek) oraz 4.10.2017.(środa). Uczestników podzielono na trzy grupy po 4 zespoły. Każda drużyna składała się z 5 zawodników na boisku (4 w polu i 1 bramkarz) oraz zmienników. Uczestnicy dostarczyli organizatorom szczegółowe listy drużyn. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, a do finału trafili mistrzowie grup.

 

Po emocjonującej grze, obfitującej w nieoczekiwane zwroty akcji, zwyciężyła drużyna klasy 2cTW pokonując drużynę klasy 1eTM. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 2:2, a w rzutach karnych lepsi o 1 bramkę byli reprezentanci klasy 2cTW i to oni przez 12 kolejnych miesięcy mają prawo chwalenia się posiadaniem pucharu przechodniego Memoriału Marka Chlewickiego.

 

W organizację i przeprowadzenie zawodów zaangażowali się następujący nauczyciele wychowania fizycznego:

Rafał Domarski, Tomasz Skiba, Kamil Miąsik i Marek Perłowski.

1 Comment

Leave a Comment