Trening wiedzy

Trening wiedzy

 

Portal MotoFocus.pl realizuje ogólnopolski projekt skierowany m.in. do szkół średnich o profilu mechanicznym. Projekt nosi nazwę „Trening wiedzy” i daje możliwość sprawdzenia aktualnej wiedzy z branży motoryzacyjnej.

Ma on formę krótkiego testu online. Przy jednorazowym podejściu uczeń otrzymuje 16 losowo wybranych pytań spośród kilku tysięcy znajdujących się w naszej bazie.

Pytania dotyczą takich zagadnień jak m.in.:

  • silnik
  • klimatyzacja
  • elektryka
  • hamulce
  • opony
  • oleje i paliwa
  • napęd

Na koniec testu uczeń otrzymuje informacje o wyniku. Jeśli wynik przekracza 50 % nasz portal wystawia certyfikat, który można wydrukować.

Sprawdź swoją wiedzę i pobierz certyfikat!

Odpowiedz na pytania i wykaż się wiedzą na temat techniki motoryzacyjnej oraz rynku części i napraw pojazdów. W nowej edycji treningów wiedzy przygotowaliśmy osobne testy dedykowane mechanikom oraz handlowcom. Jeżeli uzyskasz wystarczająco dobry wynik, otrzymasz unikalny Certyfikat.

Na uczestników czeka duża baza pytań, przygotowanych przez branżowych ekspertów. Pytania są losowane przez algorytm. Ostrzegamy, nie są łatwe! Trening wiedzy to test dla prawdziwych branżowych ekspertów. Nie udało się za pierwszym razem? Nie poddawaj się i spróbuj ponownie!

Certyfikat ukończenia treningów wiedzy MotoFocus wiszący na ścianie biura czy hali warsztatowej będzie świadczyć o wiedzy i umiejętnościach pracowników. Wykaż się wiedzą i zdobądź go!

Kliknij, aby przejść do treningu wiedzy

Trzy najlepsze osoby w teście dla mechaników oraz handlowców otrzymają od nas nagrody niespodzianki.

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby i Twoje pytania pojawiły się w „Treningach Wiedzy” napisz o tym na adres: biuro@motofocus.pl

Cel projektu

Jako, że nasz portal kierowany jest do profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, jesteśmy w pełni świadomi konieczności promowania wśród młodzieży odpowiednich postaw oraz wartości takich jak: zaangażowanie, profesjonalizm oraz pasja.

Dydaktyka – chcemy zachęcić młodzież do pogłębienia wiedzy o branży poprzez wprowadzenie elementu zdrowej rywalizacji. Uczniowie będą również mogli uświadomić sobie w jakich obszarach ich wiedza wymaga doskonalenia. Mamy nadzieję, że nasz projekt przysłuży się promowaniu przyszłych liderów w branży, która jest tak bliska naszemu sercu.

W związku z powyższym chcemy zaprosić Państwa szkołę do udziału w naszym projekcie.

 

 

Leave a Comment