Targi TSLA-EXPO Rzeszów 2019

Targi TSLA-EXPO Rzeszów 2019

W dniach od 11 do 12 października odbyły się targi samochodowe pod nazwą TSLA-EXPO Rzeszów 2019 r.
Zostały one zorganizowane na G2A arenie niedaleko Jasionki.

Jednym z wielu organizatorów było MTR (Międzynarodowe Targi Rzeszowskie).
Sponsorami zaś byli między innymi Yamaha i Harley-Davidson. Wydarzenie to zostało zorganizowanie w  celu zaprezentowania się różnych marek, firm samochodowych i motocyklowych oraz tym podobnych.
Można tam było zobaczyć takie marki jak: BMW, Mazda, Yamaha, Skoda, Volkswagen, Toyota, Harley-Davidson, Scania, Mercedes, Monter-Truck. Prezentowała się tam też firma pod nazwą „Galeria samochodów”. Spółka ta zajmuje się na przykład przerabianiem aut w taki sposób, aby wyglądały jak z bajki czy powieści.
Wszystkie auta można było zakupić lecz ceny można było zakupić lecz ceny zaczynały się od 100 tyś. Na evencie zorganizowano także różne atrakcje np. symulator dachowania oraz podrasowany ford z lakierem po którym można było pisać kredą. Ostatnia z wymienionych atrakcji najwięcej radości sprawiła dzieciom. Pomimo tak tak wielu wspaniałych pokazów i zabaw największym zainteresowaniem cieszyły się wystawy nowości, były to np. Peugeot 508 gt, który został pokazany jako pierwszy w Polsce, nowe Reno Clio oraz Mercedes klasy V.

Podsumowując tegoroczne targi samochodowe zaspokoiły zainteresowanie uczestników. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku wystawcy równie dobrze przygotują swoje stoiska wystawowe. Byłem tam i serdecznie polecam.

Jakub Drąg

Leave a Comment