Lista uczniów biorących udział w szkoleniu realizowanym przez SCANIA Academy w dniu 19.09.2019
Lista uczniów biorących udział w szkoleniu w dniu 19.09.2019
Godz. 9.00 Świetlica szkolna
Klasa 3 vT
- Mikuła Michał
- Chmiel Dominik
- Molek Radosław
- Jabłoński Piotr
- Kotliński Jakub
- Mazur Michał
- Kieś Mateusz
- Grodzki Kamil
- Dworak Marcin
- Delekta Hubert
- Selwa Kamil
- Bury Eryk
- Czerwonka Bartłomiej
- Szczepan Marcin
- Kida Adam
- Papciak Daniel
- Bury Arkadiusz
- Mytych Maciej
- Tupaj Sebastian
- Sajdak Hubert
- Kuliński Paweł
- Gąsior Miłosz
Klasa IV eTm
- Rostowski Jan
- Ochab Krzysztof
- Janowski Patryk
- Rodzeń Michał
- Kaczor Piotr
- Jaworski Artur
- Płatek Jacek
- Czarny Mateusz
- Lasota Sebastian
- Fic Radosław
- Dykiel Bartłomiej
- Lubas Dawid
- Stochmal Szymon
- Pietrzyk Tomasz
- Ptaszek Jakub
- Pająk Bartłomiej
- Radawiec Michał
Klasa II act
- Wywrocki Patryk
- Zając Karol
Klasa II vT
- Kosiorowski Wiktor
- Skotnicki Jakub
- Siciak Kacper
- Duda Maciej
- Pleśniak Patryk
- Cabała Igor
- Woźny Rafał
- Hodura Radosław
- Nowak Mateusz
- Kruczek Paweł
- Jucha Michał
- Skrabucha Kamil
- Khomiak Serhi
- Nowak Paweł
- Chorzępa Jakub
- Szczepanik Paweł
Lista uczniów biorących udział w szkoleniu w dniu 19.09.2019
Godz. 12.00 Świetlica szkolna
Klasa II eTm
- Stanowski Karol
- Drąg Jakub
- Krupa Karol
- Trojnar Szymon
- Musz Damian
- Matuszewski Bogdan
- Hoszko Krystian
- Matusiak Kornel
- Pietrucha Marcin
- Tracz Tomasz
- Pogoda Marcin
- Kolasa Karol
- Kluska Kacper
- Bulicz Paweł
- Pałka Szymon
- Sołek Marcin
- Kaczor Szymon
- Antosz Sebastian
- Drygaś Krzysztof
Klasa II acT
- Król Mateusz
- Wites Dawid
- Chyłek Mateusz
- Sowa Adrian
- Bujak Bartłomiej
- Kot Oskar
Klasa IV adT
- Ferenc Damian
- Ferenc Dawid
- Hołody Daniel
- Wójcik Mateusz
- Nowak Mateusz
- Nowak Dawid
- Pilawa Adrian
- Lech Tomasz
- Wilk Paweł
- Bandura Patryk
- Drewniak Patryk
- Derylak Artur
Klasa III eTm
- Jaworski Bartłomiej
- Łopata Marcin
- Baran Rafał
- Janowski Maciej
- Chruściel Kacper
- Krajewski Bartłomiej
- Dobrzański Paweł
- Pachla Hubert
- Szlęk Michał
- Hołota Filip
- Chuchro Tomasz
- Surtel Kacper
- Kret Grzegorz
- Szmuc Karol
- Róg Przemysław
- Ziemiński Karol
- Brzęś Dawid
Proszę o przyjście 15 min przed rozpoczęciem szkolenia celem sprawdzenia obecności.
A. Fudali