Konkurs

5 marca Urząd Miasta Rzeszowa wspólnie z firmą Winning Moves Internatinal zainaugurował nowy projekt promocyjny miasta – rzeszowską edycję gry MONOPOLY.

W ramach projektu ogłoszony został konkurs, który skierowany jest do wszystkich szkół w Rzeszowie. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego filmu lub grafiki, które w interesujący oraz kreatywny sposób uzasadnia, dlaczego jedno z trzech miejsc – skatepark, Muzeum Dobranocek lub wille secesyjne przy Al. Pod Kasztanami – powinno znaleźć się na planszy MONOPOLY – Edycja Rzeszów.

Zwycięska placówka otrzyma w nagrodę własne miejsce na planszy  MONOPOLY – Edycja Rzeszów oraz kartę szansy, stanowiącą element gry.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 29 marca na adres wskazany w regulaminie konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta www.rzeszow.pl .

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Urzędu Miasta oraz firmy Winning Moves International, wybierze najciekawsze prace, które zostaną udostępnione na profilu Facebook Urzędu Miasta Rzeszowa, gdzie będzie można komentować przedstawione projekty. Komentarze będą również brane pod uwagę w trakcie wyboru zwycięskiej szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 kwietnia.

Zachęcamy do aktywnego udziału w zabawie. Dla uczniów będzie to możliwość na wykazanie się umiejętnościami artystycznymi i kreatywnością, a także okazja do zagłębienia się w historię miasta. Konkurs stanowi również szansę na niepowtarzalną formę promocji dla zwycięskiej szkoły, ponieważ gra będzie dystrybuowana na skalę ogólnopolską.

Leave a Comment